Spolek Horse Valley z. s.

odkaz na FB stránky naleznete zde

Spolek Horse Valley z.s. vznikl, aby dětem usnadnil návrat k přírodě a dopřál jim tak odpočinek od moderních technologií.
Prostřednictvím animoterapií pomáháme nejen rodinám, ale i dětem a mládeži při získávání a rozvoji sociálních a dalších klíčových dovedností důležitých pro jejich harmonický vývoj a odpovídající uplatnění v životě. Pořádání kroužků, kurzů, lesní školky a příměstských letních táborů pro děti z Přední Kopaniny a okolí. Výcvik začínajících i pokročilých jezdců, dětí a mládeže. Využití všech oblastí hiporehabilitace (hipoterapie, aktivity s využitím koní pro zkvalitnění života dětí s fyzickým i mentálním postižením, nebo jinak znevýhodněných a jejich integrace do společnosti). Vzdělávání dětí a volnočasové aktivity dětí s využitím alternativních metod při práci s koňmi, etologie koní a environmentální výchovy.

Pro Vaše děti jsme si tento rok připravili již 4. běh našich příměstských táborů, tentokrát opravdu speciální letní příměstský tábor s . Stejně jako minulý rok tedy nabízíme možnost strávit u nás v létě nějaký ten čas s koňmi na příměstském táboře. Tento rok ale bude výjimečný, protože dvě naše kobylky v květnu čekají hříbátko a pokud vše dobře dopadne, čeká nás velká porce legrace! Držte nám tedy palce , protože pro všechny to bude jedinečná příležitost, kdy si můžeme každou volnou chvilku malá hříbátka hýčkat a opečovávat. Budeme tedy rádi, pokud s námi budou Vaše děti chtít zažít ,,Dobrodružství s hříbátky“ na Přední Kopanině v Horse Valley . Vše ostatní bude tak, jak jste byli zvyklí. Děti jsou zase o trošku starší, a tak si opět připomeneme, jak je potřeba se o koně starat, jak s nimi komunikujeme a také si užijeme dlouhé vyjížďky na koni krásnou přírodou na Přední Kopanině . Tábor je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro děti které už jsou zkušenější anebo už jsou u nás jako doma Budeme se tedy na Vás a Vaše děti těšit a níže ještě pár důležitých informací. Termíny příměstských táborů pro rok 2024 : 1. turnus 15.7. – 19.7. 2. turnus 29.7. – 2.8. 3. turnus 5.8. – 9.8. 4. turnus 19.8. – 23.8. 5. turnus 26.8. – 30.8. (Zbývá pár posledních míst) Pro děti ve věku 4 -12 let Cena příměstského táboru je 6200 Kč Pro více informací pište na email : zabloudilovadasa@seznam.cz

Kopaninský spolek
odkaz na www stránky naleznete zde

Spolek vznikl za účelem podpory, udržování a rozvoje kulturních a společenských akcí v naší malebné vísce.
„Naším přáním a cílem však je, nezůstat „jen“ u kulturního života občanů, ale časem poskytovat služby pro děti, mladistvé, seniory, a to nejen z hlediska smysluplného využití volného času. Chceme podporovat a pomáhat i občanům jakkoli znevýhodněným, vypomáhat si vzájemně, včetně např. hlídání dětí a v neposlední řadě chceme do komunitního života zapojit i seniory“.

FC Přední Kopanina
odkaz na www stránky naleznete zde

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

TJJ Přední Kopanina
odkaz na www stránky naleznete zde

Jezdecká škola mistryně sportu Vlasty Kadlecové.

Spolek „ Pro Kopaninu “
odkaz na www stránky naleznete zde

Máme rádi svou obec. Ať jednotlivec, či rodina, všichni jsme její součástí. Kopanina si zaslouží vedení, které bude mít jediný cíl – její prosperitu. Vedení, které udělá vše pro to, aby především její současní obyvatelé měli k životu komfort, odpovídající úrovni 21. století.
Aby byla vedena lidmi, kteří jsou vnímaví k potřebám a přáním všech jejich obyvatel, lidmi, kteří dovedou rozlišit důležité od nepodstatného. Lidmi, kteří obec nebudou rozdělovat, ale stmelovat.
Mate-li podobné přání, sledujte naše webové stránky www.prokopaninu.cz.